Ara

Düşman kimdir?

Güncelleme tarihi: 2 Haz

Herkese esenlikler. Bir önce ki yazımızda düşman hakkında üstten bahsetmiştik. Şimdi biraz daha detaya girmek gereklidir diye düşündüm.


İlk önce reptilianlardan başlayalım. Reptilianlar bizim tanrılarımıza düşman bir uzaylı ırkıdır. Fiziksel olarak; bildiğimiz kertenkelelere benzerler. Sürüngenlerdir. Zihinsel olarak ise zeka açısından insanların yakınına bile yaklaşamazlar. Yahudiler ise reptilianların yarattığı ve reptilianlara hizmet eden bir ırktır. Yani bizim gibi tanrıların genini taşımazlar. Centil değillerdir ve bu yüzden yahudiler asla satanist olamaz. Şimdi diyeceksiniz ki hepsi mi öyle Evet. Yahudilerin hepsi birbiriyle aynıdır ama burada ki yahudi algımız şu şekildedir. Yahudiler sadece kendi ırklarını aralarına kabul ederler. Yani onların ırkından değilseniz yahudi olamazsınız. Sadece inanç açısından olabilirsiniz. Onlar gibi reptilianlara hizmet edemezsiniz. Şu anda bir Türk veya centil, herhangi başka bir insan. Ben yahudiyim diyemez. Kısacası kendini kandırıyordur.


Reptilianların ve yahudilerin hakkında temelimizi attığımıza göre devam edelim. Bu kısmı da aklımızda bulunduralım.


Milattan önce ilk insanlarla birlikte Tanrılarımız da dünyadaydı. İnsanlığın ilk dili Sanskritçre konuşulurdu. Tüm dünyanın tek bir dini vardı. Bu dinin baş tanrısı Şeytan'dı. Diğer tanrılar ise Demon'lardı. Tanrılar bizleri her konuda eğitip, gelişmemiz için ellerinden geleni yapıyorlardı. Her konuda bize bilgi veriyorlar, Magnum Opusu tamamlayıp ölümsüz olmamız için uğraşıyorlardı. Anlayacağınız gibi her şey mükemmeldi.


Peki sonrasında ne oldu? Yukarda bahsettiğimiz ırk Reptilianlar dünyaya geldi ve o günden bugüne ruhani savaş artık başladı. Belki Göklerde ki savaş terimini duymuşsunuzdur. Tanrılarımızın dünyadan ayrılma sebebi de bu savaştı. Tanrılarımız reptilianlardan çok daha güçlüydü. Fakat Reptilianların sayıları çok fazlaydı. En büyük avantajları da buydu. Sayıları çok fazla olduğundan dolayı Tanrılarımız dünyadan ayrılmak zorunda kaldı. Ama asla savaşı kaybettik diyemeyiz. Çünkü reptilianlar ölümlüdür, yani fani'lerdir. Bizim tanrılarımız ölümsüzdür. Şeytan'ın düşman hakkında dediği şey; 'Onların kaderleri mühürlendi.' Yeterince açık oldu, değil mi?


Peki Reptilianlar Yahudileri neden yarattı ve dünyaya gönderdi ? Yahudiler ne görev görüyor ?

Yahudiler ve onların getirdiği İbrahimi inançlardan bahsedelim en önce. Hemen hemen her şeyin Yahudilerin kurdukları İbrahimi inançlara bağlı olarak bir yapı taşı oluşturduklarını söyleyebiliriz. İbrahimi inançlar 3 tanedir. Yahudilik, hristiyanlık ve son olarak da islamdır. Öncelikle direkt islamdan başlamak isterim. Bizim ülkemizde genel olarak insanların mansup olduğu islam. İslamda yaptığınız tüm ibadetlerin spiritüelizm de bir kaşılığı vardır. Bunları şu şekilde özetleyebilirim ;


  • Namaz Kılmak = Yahweh'e enerji yollamak için meditasyon.

  • Sünnet olmak = Vücudunuzdan bir parçanızı feda ettiğiniz bir ritüel

  • Kurban kesmek = Yine Yahweh'e enerji göndermek içi yapılan kanlı bir ritüel

  • Allah'ın (Yahweh) isimlerini zikretmek = Mantra titretmek


İbadet adı altında yapmış olduğunuz bu spiritüelist aktivitelerin tek bir ortak noktası vardır. Enerji kaybı. Biz satanistler de meditasyonlar yaparız ama enerjisi bize gelir. Kendimizi geliştiririz. Başka bir örnek vermek gerekirse mantra titretmek. Bu mantralarında (Yahweh'in isimlerinden bahsetmiyorum, gerçek mantalardan bahsediyorum. Satanama ve Satanas mantrası gibi.) bize enerji kazandırır ama İslam da ki bu mantraların tüm enerjisi size değil. Bizzat Yahweh'e (Allah) gitmektedir.


Allah (yahweh) da Yahudilerin yaratmış olduğu bir düşünce formudur. Yani enerji depolamaya programlıdır. Bu yapıya Zion da denir. Yahweh'in İradesi yoktur. Bu yapı içine çektiği hayat enerjileri ile Yahudiler ve Reptilianlara enerji kaynağı görevi görür. İbrahimi dinlere inanan herkesin yaptığı tüm ibadet enerjileri bu yapıda toplanır. Aynı zamanda ona tapınarak ölen ruhların asimile olacağı yer burasıdır. İncil’de “Tanrının Şehri” ve “Cennet” diye geçen şey de budur ki emin olun hiç tahmin ettiğiniz cennet gibi bir yer değil.


Kısacası islamda ibadet adı altında yapmış olduğunuz bu spiritüelist aktiviteler sadece düşmanı güçlendirmekten ibarettir ve reptilianlara bu şekilde hizmet ederler. Bu yapmış olduğunuz aktiviteler sonucu kendi enerji kaybını ruhunuz üzerinden yapıyorsunuz. Yani ruhunuzu güçsüzleştiriliyor. Bizim amacımızın tam tersine ruhunuzu güçlendirmek ve mükemmelliğe ulaşmak. Siz maalesef bunun yerine kendinizi mahvediyorsunuz. Geç olmadan zarardan dönün.


İslam ve diğer ibrahimi inançların hepsi spiritüelizmi reddeder. Hatta islam da büyü yapmak yasaktır. Neden yasak diye düşündünüz mü hiç? Şu an da dışarı çıkıp büyü hakkında ne düşünüyorsunuz? Temalı bir röpörtaj yapacak olsaydık tüm insanların gerçekle alakası olmayan, onlara lanse edilen yanlış bilgileri anlatırlar. Bu da medyanın yahudilerin elinde olmasından kaynaklıdır. Hollywood filmleri, genel sosyal medya ağları (Instagram vb. gibi) yahudilere bağlıdır. Anlayacağınız medya tam anlamıyla yahudilerin elindedir ve insanları kolay bir şekilde manipüle ederek Spiritüelizm ve satanizme karşı bir önyargı yaratmayı başarmıştır. Şeytan ile ilgili Holywood filmleri , Netflix (ki Netflix de yahudilere aittir.) sosyal medya ağları gibi araçları kullanarak sanki kötüymüş gibi gösterdiler, gösteriyorlar. Ama bunun gerçekle asla alakası yoktur. Düşmanın bu manipilasyonunu kırmak sizin elinizdedir.


Peki yahudiler, ibrahimi inançlara bağlı olan tüm insanların ruhunu sömürerek elde ettiği bu enerjiyi ne yapıyor?

Şu anda müslümanların ve diğer ibrahimi inançlara mensup olan insanların sorgulama yetisinin düşük olmasının sebebi çok derin ve güçlü bir büyünün etkisi altında olmasıdır. Yani bu sömürü ile elde ettikleri enerjinin bir kısmını bu sömürüye devam edebilmek için kullanıyorlar ki günümüzde bu pek mümkün değil. Günümüzde satanistlerin sayısı çoğalıyor ve sömürdükleri enerji azalmaya devam ediyor. Bunu da kişisel olarak tecrübe ederek kanıtlamak için şöyle düşünebilirsiniz. Biz satanistler sürekli kendimizi korur ve temizleriz. Çünkü yahudilerin yaratmış olduğu bu büyü en çok bizi etkiler. Normal ateistlerden daha çok satanistleri hedef alır. Çünkü reptilianların tek amacı dünyaya, insanoğluna hükmetmektir ve reptilianların en büyük düşmanı biziz. Bu yüzden bizi hedef alırlar.


Yahudilerin yaratılması ve dünyaya gönderilmesinin tek amacı buydu. İnsanları kandırmak. Yahudilerin dünyada ki görevinden bahsettik. Peki neden reptilianlar kendileri dünyaya gelmediler? Her şeyin cevabı olduğu gibi bununda cevapları vardır. Evrenin kuralları gereği, alttaki üsttekine, üstteki de alttakine etki edemez. Bu yüzden Yahudiler Reptilianların Dünyadaki kolu ve her türlü pisliği yaptırdıkları araçlardır.


Yahudilerin bir uzaylı ırkı olması ve reptilianların ürünü olduğunu söylemem biraz fantastik geldi değil mi ? Kanıt mı istiyorsunuz ? Buyurun.

.Zaten apaçık ortada her şey. Sadece onlara ait hastalıklar, diğer ırklarla alakası olmayan ayinleri, gelenekleri, Kültürleri ve görünüşleri ile her şey ortadadır. Fakat bu yetersiz. Elimizde somut bir delil olmalı. diyen okurlarımız mutlaka olacaktır. Öyleyse hadi bunlara da başlayalım.


  • Yahudilerin sadece 6 tane çakrası vardır. Normal insanlarda ise 7 çakrası vardır. Sürüngenlerin omurga tipi yüzünden insana benzeyen bir forma evrimleştirilirken çakralar haliyle tamamlanamamıştır.


  • Yahudilerin normal insanlara kıyasla kafa yapısı daha büyüktür. Şimdi diyeceksiniz ki 'Bu zaten olabilir Asyalılar gibi onların da gözleri çekik.' Hayır, yanlışınız var. Asyalıların gözlerinin çekik olmasının sebebi atalarının yaşamış olduğu coğrafi yerdi ve bu benzeri diğer ırklarda da görülür. Irkların fiziksel görünüşlerinin farklılıkları hakkında istediğiniz kadar örnek verebilirsiniz. Fakat yahudilerinin kafa taslarının daha büyük olmasını hiçbir yere bağlayamazsınız. Bunun sebebi de bir önce ki maddede bahsettiğim gibidir. Sürüngenlerden evrimleştirilirken bu şekilde kalmasıdır.
  • Uzaylı kanıtı. Uzun ama buyrun. Uzaylı kafatası keşfeden bir adam. Bu bulgularını paylaştıktan kısa bir süre sonra öldürülüyor. Bu arada hiçbir din böyle bir iddiada bulunamaz.Hala yetersiz diyebilirsiniz. Bu yüzden biraz da düşmanın içine girelim. Zaten kendileri kendilerini ele veriyor. Hadi devam edelim. Zira biz de her zaman kanıt bol.

Tarihin en önemli Yahudi hahamlarından Isaac Luria şöyle diyor;


Yahudiler kutsal 3 ruh seviyesine sahiptir. Bunlar nefesh, ruach, neshama denir. Ancak Yahudi olmayanlar, Goyimlerin dişil tarafından sadece nefesh seviyesine sahiptirler. Yahudi olmayan ulus ruhları için notum, Klipottan (Kabuktan) gelen Goyimlere (Yahudi olmayan tüm halk) bilgisiz yaratıldıkları için kötü veya iyi olmayan denir. İnsanın hayvani ruhu (notum sadece yahudilere (Yazar notu: Burada ise sadece kendilerine insan diyorlar)) iyi ve kötü eğilimlidir. Yahudi olmayanların ruhu üç Klipottan (Kabuktan) gelir rüzgar, bulut ve ateş, bunların hepsi kötüdür. Saf olmayan hayvanlar, canavarlar ve kuşlarda da durum böyledir...

Isaac Luria: Etz Chaim on the Souls of Gentiles (c. 1570 CE)


Burada Yahudi ırkı Yahudi olmayanlara hayvan diyor. Yahudiler, yahudi olmayanların yalnızca, Hinduizm'de Pranik kosha olarak adlandırılan nefesh dedikleri şeye sahip olduklarını iddia ediyorlar. Hayati beden, sizi canlandıran ve bedeninizi canlı tutan yaşam gücü veya biyo-enerjidir. Bu nedenle, biz öldüğümüzde, Yahudiler yanlış bir şekilde bir hayaletin astral görünümünün boş bir Goyim başka bir şey olmadığını, nefeshin yansımasının bir hologram gibi olduğunu ve bilinçli bir ruh olmadığını öğretirler. Neşama, Yahudilerin öğrettiği gerçek ruhtur ve bazılarına tanrılarıyla birlikte cennetlerinde yaşamlarından sonra gider ve insanı insan yapan şeydir ve bu sadece Yahudilerde var, dolayısıyla Yahudiler tek insan olduklarını söylüyorlar.


Dolayısıyla:


Haham David Bar Chaim'in dediği gibi "Yahudilere İnsan Denir" ve diğer tüm Hahamlar doğrudan Talmud'dan gösterirler.


Açıklayıcı olan şey, Luria'nın belirttiği gibi, sadece Yahudilerin sahip olduğu iyi ve kötü eğilimdir. Bu da Yahudi tanrısının YHVH kitabında kendi kendini ifade ettiği bir metafor ve öğretidir. Irk, ruhuyla birlikte kendi kişisel ırk tanrısı YHVH'nin yaratılışıdır. Yahudi olmayanlardan değil, Yahudi tanrısından gelmedik. Yahudiler, Yahudi olmayanlardan değil, yalnızca Yahveh'nin kanından geldiklerini söylerler. Yahudilerin her zaman Yahudi ruhundan söz ettiğini duyacaksınız. Luria, Yahudi olmayanların Yahudi tanrısının suretinde yapılmadığını belirtiyor. Yahudilerin öğretisi budur.

Yahudi okült üstatlarının belirttiği şey; Yahudilerin yabancı bir ruh olduğu, Yahudilerin Yahudi olmayanlarla aynı ruha sahip olmadığıdır. Bunu açıkça kendilerini üstün kılıyor falan sanıyorlar, ancak bu onların Yahudi olduklarına dayanan kendi görüşleri. O zaman YHVH nedir? Yahudi ırkının üst düzey okült üstatları, onun bir sürüngen dünya dışı topluluğu olduğunu belirtiyorlar, ruhlarının geldiği ve bağlantılı olduğu yer burası.


Yahudi materyalizmini destekleyen neo-ateist hareketlerin tüm Yahudi liderlerine bir daha tanık olduğunuzda bunu hatırlayın (materyalizm, tanım gereği, ruhsal veya ruhla ilgili herhangi bir şeyin eksikliğidir.) Bunların hepsi Yahudi halkı ve Yahudi yapımı doktrinlerdir. kelimenin tam anlamıyla size bir ruhunuz, ruhunuz veya herhangi bir yüksek bilinciniz olmadığını öğretiyorsunuz. Yahudiler tarafından yönetilen ateist hareketler ve onların Yahudi doktrinleri Yahudi olmayan halka ne söylüyor? Biz sadece hayvanlardan başka bir şey değiliz ve fiziksel olarak geçtiğimizde, bu kadar, bizim için ne ruh ne de ahiret hayatımız var. Daha sonra sinagoglarına gidip yarmülkelerini giyerler ve kendilerinin ve yabancı ruhlarının sureti olan tanrılarına dua ederler ve onların bir ruha, ruha ve daha yüksek bir bilince sahip olduklarına inanırlar ve hayvanlar değil, tek insanlar olduklarına inanırlar.


Yahudi şarkısı olan ‘’Hepiniz Biriniz’’ de "Hepiniz Goyim'siniz ve sadece biz Yahudiler insanız" diyor. 

Yahudi neo-ateist davranışını ve Yahudi materyal bilimciliğinin öğretileri, Yahudi materyalizminin öğretileri, Yahudi Talmud ve Kabala'nın garip yabancı öğretilerinden başka bir şey değildir. Yahudiler'in yaptığı her şey, kendi yabancı ruh bilincini toplumlarımıza enjekte etmek ve onu bir tür yüce din, doğru bilim ya da yüce felsefe olarak yaymaktır.

Yahudilerin "İnsan Haklarından" bahsettiklerinde sadece kendilerinden bahsettiklerini hatırlayın. Yahudilerin yaratıp yönettiği Komünist milletlerin"Halk Cumhuriyeti"ni hatırlayın. Yahudiler, yabancı dinlerinde tek halktır. Yahudi cumhuriyeti.

Diğer bir aldatmaca ise Yahudilerin bize Yahudi olmayanlara onların tanrılarından gelmediğimizi(onlara hizmet etmek için ve hayvan olmamız için) hayvanlar olarak var olduğumuzu söylemeleridir. Ancak kendi okült metinlerinde Yahudi olmayanların Yahudi ırkına yabancı anlamına gelen "garip Tanrılar" dan olduklarını sık sık dile getirirler. Yani açık açık bizim için Şeytan kanından geldiğimizi söylerler.


Kısacası sevgili okurlarımız, gerçekler ortada. Bir sonra ki yazımızda görüşmek üzere. Esen kalın.84 görüntüleme0 yorum